27oCprognoza pogody

Sanatoria

Szpital Uzdrowiskowy Krystyna

Uzdrowiskowy Szpital Kompleksowej Rehabilitacji „Krystyna” jest nowoczesnym ośrodkiem wspomagającym leczenie schorzeń reumatologicznych, narządu ruchu, pourazowo-ortopedycznych, neurologicznych, dermatologicznych i kardiologicznych. Działający tu oddział kardiologiczny zajmuje się leczeniem i rehabilitacją chorych po operacjach kardiochirurgicznych, chorymi po angioplastyce, po świeżo przebytych zawałach mięśnia sercowego, z chorobą wieńcową, nadciśnieniem tętniczym i innymi schorzeniami układu krążenia.

Szczególne znaczenie w terapii schorzeń związanych z profilem ośrodka ma kinezyterapia, czyli leczenie ruchem. W szpitalu funkcjonuje kilka sal profesjonalnie przygotowanych do ćwiczeń pacjentów z chorobami reumatologicznymi i neurologicznymi. Doskonałym uzupełnieniem oferty zabiegowej działającego tu zakładu przyrodoleczniczego o profilu neurologicznym jest basen rehabilitacyjny, kriosauna ogólnoustrojowa oraz nowoczesne studio muzykoterapii i relaksacji.

Część hotelowa jest połączona z częścią zabiegową. Posiłki są przygotowywane na miejscu. W pokojach jest internet bezprzewodowy, a na zewnątrz altana grillowa.

 

Aplikacje
mobilne

Podążaj za trasą, rozwiązuj gry terenowe i odkrywaj ciekawe miejsca z funkcją rozszerzonej rzeczywistości. A to wszystko na dwa systemy!

Aplikacja dostępna do pobrania za darmo w sklepach Google Play i AppStore.

Aplikacje<br>mobilne
Google Play App Store

"Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie".

Operacja pn. „Kreowanie wizerunku obszaru LGD przy wykorzystaniu narzędzia informatycznego w postaci kiosków multimedialnych w miejscowości Busko – Zdrój” mająca na celu Promocję walorów turystycznych powiatu buskiego przy wykorzystaniu kiosków multimedialnych posadowionych w miejscowości Busko – Zdrój, współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach działania 19 Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER, poddziałanie 19.2 „Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność” z wyłączeniem projektów grantowych oraz operacji w zakresie podejmowania działalności gospodarczej objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020. Planowany wynik operacji: utworzone narzędzie informatyczne, 4 kioski multimedialne oraz 1000 osób korzystających z utworzonych narzędzi informatycznych kreujących wizerunek regionu.

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...