30oCprognoza pogody

Aktualności

Wsparcie WOŚP

 

W imieniu Sztabu WOŚP PSP 1 oraz Buskiego Samorządowego Centrum Kultury zwracam się z prośbą do osób i instytucji o przekazywanie fantów i gadżetów na licytację, która odbędzie się w dniu 12.01.2020r. w Buskim Samorządowym Centrum Kultury. Osoby chętne do przekazania swojej cegiełki i wsparcia dla WOŚP, proszę o kontakt pod nr tel. 41 370 54 18, 41 370 54 19 z Paniami Anną Stępień i Katarzyną Legawiec. Razem możemy wiele zdziałać. Otwórzmy nasze serca i pomagajmy.

 

Dyrektor

Buskiego Samorządowego

Centrum Kultury

Robert Dąbal

 

 

Zobacz też: https://busko.travel/aktualnosci/wsparcie_wosp

Aplikacje
mobilne

Podążaj za trasą, rozwiązuj gry terenowe i odkrywaj ciekawe miejsca z funkcją rozszerzonej rzeczywistości. A to wszystko na dwa systemy!

Aplikacja dostępna do pobrania za darmo w sklepach Google Play i AppStore.

Aplikacje<br>mobilne
Google Play App Store

"Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie".

Operacja pn. „Kreowanie wizerunku obszaru LGD przy wykorzystaniu narzędzia informatycznego w postaci kiosków multimedialnych w miejscowości Busko – Zdrój” mająca na celu Promocję walorów turystycznych powiatu buskiego przy wykorzystaniu kiosków multimedialnych posadowionych w miejscowości Busko – Zdrój, współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach działania 19 Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER, poddziałanie 19.2 „Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność” z wyłączeniem projektów grantowych oraz operacji w zakresie podejmowania działalności gospodarczej objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020. Planowany wynik operacji: utworzone narzędzie informatyczne, 4 kioski multimedialne oraz 1000 osób korzystających z utworzonych narzędzi informatycznych kreujących wizerunek regionu.

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...