18oCprognoza pogody

Noclegi

Willa Muza

Położona w malowniczej miejscowości uzdrowiskowej, Willa Muza jest obiektem całorocznym z możliwością samodzielnego kwaterowania nocnego. Oferuje komfortowe noclegi w miejscowości Busko Zdrój w pokojach 1-, 2-osobowych.     

Udogodnienia:
-zabiegów w komorze hiperbarycznej, 
-masaze
-zabiegu hydrocolonoterapi 
-naswietlanie lampa NEAR IR,  
-kąpiele siarkowe, 
-kriosauna, 
-kroplówki witaminowe, 
-hirudoterapia
-hipoterapia naprzeciw budynku

 

W pokojach
- łazienki
-czajniki z filizankami
-ręczniki
-lodówka
-sejf
-suszarka do włosów
-bezpłatny dostęp do wifi
-pokoje są ozonowane po każdym gościui
 

-jadalnia 35m2 z aneksem kuchennym dla gości
-plac zabaw dla dzieci
-parking w cenie pokoju
-duży gril na ogrodzie
- transfer z i na lotnisko
-rowerki do wypożyczenia mamy pokoj dla gości z psem lub kotem

 

Rezerwując pokoje w Willa Muza w Busko Zdroju macie Państwo okazję do odpoczynku i zregenerowania sił w komfortowych warunkach przy atrakcyjnej cenie. Można zarezerwować u nas noclegi, a nawet całe turnusy , a wnętrze każdego pokoju urządzone jest przytulnie z troską o przyjemne odczucia naszych Gości w czasie pobytu.

Willa Muza jest obiektem całorocznym

Aplikacje
mobilne

Podążaj za trasą, rozwiązuj gry terenowe i odkrywaj ciekawe miejsca z funkcją rozszerzonej rzeczywistości. A to wszystko na dwa systemy!

Aplikacja dostępna do pobrania za darmo w sklepach Google Play i AppStore.

Aplikacje<br>mobilne
Google Play App Store

"Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie".

Operacja pn. „Kreowanie wizerunku obszaru LGD przy wykorzystaniu narzędzia informatycznego w postaci kiosków multimedialnych w miejscowości Busko – Zdrój” mająca na celu Promocję walorów turystycznych powiatu buskiego przy wykorzystaniu kiosków multimedialnych posadowionych w miejscowości Busko – Zdrój, współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach działania 19 Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER, poddziałanie 19.2 „Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność” z wyłączeniem projektów grantowych oraz operacji w zakresie podejmowania działalności gospodarczej objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020. Planowany wynik operacji: utworzone narzędzie informatyczne, 4 kioski multimedialne oraz 1000 osób korzystających z utworzonych narzędzi informatycznych kreujących wizerunek regionu.

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...