12oCprognoza pogody

Noclegi

Willa Muza

Willa Muza jest obiektem całorocznym, położonym w zdrojowej części miasta. To doskonałe miejsce na wypoczynek z zabiegami w obiekcie oraz w okolicznych sanatoriach, zlokalizowane 200 m od Parku Zdrojowego, 200 m od szpitala Górka, 450 m od Sanatorium Rafał i 55 m od Sanatorium Włókniarz. Willa jest chęrnie wybierana zarówno przez rodziny z dziećmi, jak i singli, a także przez firmy. Istnieje możliwość samodzielnego kwaterowania nocnego po wcześniejszym umówieniu telefonicznym. Recepcja jest dostępna pod nr tel. 793 463 999 oraz 41 378 80 34 całodobowo, a stacjonarnie na wezwanie telefoniczne.

Willa Muza jako pierwszy obiekt w Busku Zdroju świadczy zabiegi w komorze hiperbarycznej. Tlenoterapia hiperbaryczna to nowoczesna i skuteczna metoda powszechnie stosowana na całym świecie, umożliwiająca bezbolesne i nieinwazyjne leczenie wielu ostrych i przewlekłych schorzeń. To najbardziej efektywna metoda dostarczania tlenu do komórek ciała.

Aplikacje
mobilne

Podążaj za trasą, rozwiązuj gry terenowe i odkrywaj ciekawe miejsca z funkcją rozszerzonej rzeczywistości. A to wszystko na dwa systemy!

Aplikacja dostępna do pobrania za darmo w sklepach Google Play i AppStore.

Aplikacje<br>mobilne
Google Play App Store

"Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie".

Operacja pn. „Kreowanie wizerunku obszaru LGD przy wykorzystaniu narzędzia informatycznego w postaci kiosków multimedialnych w miejscowości Busko – Zdrój” mająca na celu Promocję walorów turystycznych powiatu buskiego przy wykorzystaniu kiosków multimedialnych posadowionych w miejscowości Busko – Zdrój, współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach działania 19 Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER, poddziałanie 19.2 „Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność” z wyłączeniem projektów grantowych oraz operacji w zakresie podejmowania działalności gospodarczej objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020. Planowany wynik operacji: utworzone narzędzie informatyczne, 4 kioski multimedialne oraz 1000 osób korzystających z utworzonych narzędzi informatycznych kreujących wizerunek regionu.

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...