19oCprognoza pogody

Inne atrakcje

Europejskie Centrum Bajki w Pacanowie

Witajcie w naszej bajce!

Nie ma w Polsce dorosłej osoby, która nie słyszałaby o Pacanowie. Jednak nie wszyscy wiedzą, że znajduje się tam Centrum Bajki- „kraina uśmiechniętości”, w której dzieci poprzez kontakt z baśnią, legendą, bajkowymi postaciami uczą się, bawią i rozwijają swoją wrażliwość i wyobraźnię.

Centrum Bajki w Pacanowie to miejsce rodzinnych przeżyć, pobudzania emocji towarzyszących nam, kiedy zamykamy oczy, by wrócić do krainy z dzieciństwa, gdzie wszystko wydawało się magiczne i niezwykłe.

W nowoczesnym i świetnie wyposażonym obiekcie znajdują się: interaktywny „Bajkowy Świat”, który zwiedzamy w towarzystwie przewodnika-animatora; teatr lalkowy; kino 3D; sklepik z pamiątkami i księgarnia specjalizująca się w literaturze dla dzieci. Grupy mogą także skorzystać z oferty kilkunastu warsztatów rozwijających kreatywność, wiedzę i umiejętności manualne.

Centrum Bajki organizuje wiele wydarzeń kulturalnych: festiwale, konkursy, pikniki rodzinne. Wszystkie stałe atrakcje Centrum, ze względu na duże zainteresowanie wymagają wcześniejszej rezerwacji.

Aplikacje
mobilne

Podążaj za trasą, rozwiązuj gry terenowe i odkrywaj ciekawe miejsca z funkcją rozszerzonej rzeczywistości. A to wszystko na dwa systemy!

Aplikacja dostępna do pobrania za darmo w sklepach Google Play i AppStore.

Aplikacje<br>mobilne
Google Play App Store

"Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie".

Operacja pn. „Kreowanie wizerunku obszaru LGD przy wykorzystaniu narzędzia informatycznego w postaci kiosków multimedialnych w miejscowości Busko – Zdrój” mająca na celu Promocję walorów turystycznych powiatu buskiego przy wykorzystaniu kiosków multimedialnych posadowionych w miejscowości Busko – Zdrój, współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach działania 19 Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER, poddziałanie 19.2 „Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność” z wyłączeniem projektów grantowych oraz operacji w zakresie podejmowania działalności gospodarczej objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020. Planowany wynik operacji: utworzone narzędzie informatyczne, 4 kioski multimedialne oraz 1000 osób korzystających z utworzonych narzędzi informatycznych kreujących wizerunek regionu.

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...