15oCprognoza pogody

Sanatoria

Uzdrowiskowy Szpital Krystyna

Uzdrowiskowy Szpital Kompleksowej Rehabilitacji KRYSTYNA jest nowoczesnym ośrodkiem wspomagającym leczenie schorzeń reumatologicznych, narządu ruchu, pourazowo-ortopedycznych, neurologicznych, dermatologicznych i kardiologicznych.

Szczególne znaczenie w terapii schorzeń związanych z prowadzonymi tu kierunkami leczenia i rehabilitacji ma kinezyterapia czyli leczenie ruchem. W Krystynie funkcjonuje kilka sal profesjonalnie przygotowanych do ćwiczeń Pacjentów ze schorzeniami reumatologicznymi i neurologicznymi. Rehabilitanci prowadzą indywidualne zajęcia w oparciu o nowoczesne metody terapii ruchem ( min. PNF, McKenzie). Istnieje nowoczesna lampa do foto – chemioterapii SUP/PUVA, która wykorzystywana jest w leczeniu schorzeń dermatologicznych.

Działający tu oddział kardiologiczny zajmuje się leczeniem i rehabilitacją chorych po operacjach kardiochirurgicznych, chorymi po angioplastyce, po świeżo przebytych zawałach mięśnia sercowego, z chorobą wieńcową, nadciśnieniem tętniczym i innymi schorzeniami układu krążenia.

Doskonałym uzupełnieniem oferty zabiegowej działającego tu zakładu przyrodoleczniczego jest możliwość skorzystania z nowoczesnego basenu rehabilitacyjnego, kriosauny ogólnoustrojowej, terapii falami uderzeniowymi, czy zabiegu magnetostymulacji.  Wygodna część hotelowa, bogata baza zabiegowa oraz obszerna jadalnia tworzą kompleksową ofertę pobytową. Obiekt posiada udogodnienia dla osób niepełnosprawnych. Uzdrowiskowy Szpital Kompleksowej Rehabilitacji KRYSTYNA położony jest w otoczeniu zieleni, w sąsiedztwie Parku Zdrojowego. Na zewnątrz znajduje się altana grillowa a w obiekcie bezprzewodowy Internet.

Aplikacje
mobilne

Podążaj za trasą, rozwiązuj gry terenowe i odkrywaj ciekawe miejsca z funkcją rozszerzonej rzeczywistości. A to wszystko na dwa systemy!

Aplikacja dostępna do pobrania za darmo w sklepach Google Play i AppStore.

Aplikacje<br>mobilne
Google Play App Store

"Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie".

Operacja pn. „Kreowanie wizerunku obszaru LGD przy wykorzystaniu narzędzia informatycznego w postaci kiosków multimedialnych w miejscowości Busko – Zdrój” mająca na celu Promocję walorów turystycznych powiatu buskiego przy wykorzystaniu kiosków multimedialnych posadowionych w miejscowości Busko – Zdrój, współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach działania 19 Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER, poddziałanie 19.2 „Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność” z wyłączeniem projektów grantowych oraz operacji w zakresie podejmowania działalności gospodarczej objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020. Planowany wynik operacji: utworzone narzędzie informatyczne, 4 kioski multimedialne oraz 1000 osób korzystających z utworzonych narzędzi informatycznych kreujących wizerunek regionu.

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...