16oCprognoza pogody

Sanatoria

Sanatorium Słowacki w Busku-Zdroju

Słowacki *** Hotel Medical SPA to komfortowy obiekt hotelowy zlokalizowany w samym sercu Uzdrowiska, w otoczeniu zieleni - z jednej strony sąsiaduje z Parkiem Zdrojowym, z drugiej posiada własny kompleks ogrodowy. 

Hotel oferuje stylowe i przestronne pokoje, każdy z nich  posiada balkon/ taras. Doskonała lokalizacja oraz klasyczna elegancja wystroju tworzą niepowtarzalną atmosferę tego miejsca.
Miła, profesjonalna obsługa sprawi, że od pierwszych chwil pobytu poczują się Państwo wyjątkowo. We wszystkich pokojach i na terenie całego obiektu można bezpłatnie korzystać z Wi-Fi.

Nasze atuty:
- Kąpiele siarczkowe na bazie Pierwszej Termalnej Wody Siarczkowej w Polsce 7 dni w tygodniu
- Możliwość łączenia programu leczniczego z kosmetyką i odnową biologiczną
- Terapia indywidualna z pacjentem "szyta na miarę"
- Studio Masażu z jego bogatą ofertą
- Wyspecjalizowana kadra medyczna i nowoczesna baza zabiegowa
- Program Lojalnościowy dla Stałych Klientów - rabat 10%
- Przyjazna i kameralna atmosfera, której nie da się zapomnieć
- Piękny, prywatny ogród oddany do dyspozycji gości
- Komfortowe i przestronne pokoje
- Restauracja z bogatym menu
- Codzienne wieczorki taneczne przy muzyce na żywo.

Aplikacje
mobilne

Podążaj za trasą, rozwiązuj gry terenowe i odkrywaj ciekawe miejsca z funkcją rozszerzonej rzeczywistości. A to wszystko na dwa systemy!

Aplikacja dostępna do pobrania za darmo w sklepach Google Play i AppStore.

Aplikacje<br>mobilne
Google Play App Store

"Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie".

Operacja pn. „Kreowanie wizerunku obszaru LGD przy wykorzystaniu narzędzia informatycznego w postaci kiosków multimedialnych w miejscowości Busko – Zdrój” mająca na celu Promocję walorów turystycznych powiatu buskiego przy wykorzystaniu kiosków multimedialnych posadowionych w miejscowości Busko – Zdrój, współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach działania 19 Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER, poddziałanie 19.2 „Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność” z wyłączeniem projektów grantowych oraz operacji w zakresie podejmowania działalności gospodarczej objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020. Planowany wynik operacji: utworzone narzędzie informatyczne, 4 kioski multimedialne oraz 1000 osób korzystających z utworzonych narzędzi informatycznych kreujących wizerunek regionu.

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...