15oCprognoza pogody

Noclegi

Gospodarstwo Rybackie „Jesionowy Dworek” w Kotkach-Budach

Pensjonat położony w cichej okolicy, na terenie Szanieckiego Parku Krajobrazowego, to idealna oferta dla tych, którzy szukają kameralnego miejsca do odpoczynku, domowych posiłków i miłej atmosfery. Przy pensjonacie znajduje się plac zabaw dla dzieci i altana z grillem. Właściciele udostępniają własne łowisko, bogate w karpie, szczupaki, amury, liny, karasie i sumy. Słychać tu szum wody i pluski wydr uganiających się za rybami, a w oddali trzaski gałęzi i pracujące przy swoich tamach bobry. W okolicy można spotkać sowy, a rankiem budzi gości śpiew ptaków i buczenie bąka, rzadko spotykanego ptaka wodnego. Czujni obserwatorzy mogą tu zobaczyć także czaple siwe i białe, perkozy, bociany czarne, a także dostrzec szybującego w chmurach orła przedniego.

Aplikacje
mobilne

Podążaj za trasą, rozwiązuj gry terenowe i odkrywaj ciekawe miejsca z funkcją rozszerzonej rzeczywistości. A to wszystko na dwa systemy!

Aplikacja dostępna do pobrania za darmo w sklepach Google Play i AppStore.

Aplikacje<br>mobilne
Google Play App Store

"Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie".

Operacja pn. „Kreowanie wizerunku obszaru LGD przy wykorzystaniu narzędzia informatycznego w postaci kiosków multimedialnych w miejscowości Busko – Zdrój” mająca na celu Promocję walorów turystycznych powiatu buskiego przy wykorzystaniu kiosków multimedialnych posadowionych w miejscowości Busko – Zdrój, współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach działania 19 Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER, poddziałanie 19.2 „Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność” z wyłączeniem projektów grantowych oraz operacji w zakresie podejmowania działalności gospodarczej objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020. Planowany wynik operacji: utworzone narzędzie informatyczne, 4 kioski multimedialne oraz 1000 osób korzystających z utworzonych narzędzi informatycznych kreujących wizerunek regionu.

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...