16oCprognoza pogody

Noclegi

Gospodarstwo Agroturystyczne „U Michała”

„U Michała” to gospodarstwo agroturystyczne położone w Widuchowej, 4 km od Buska-Zdroju. Jak zapewniają gospodarze: „gwarantujemy Państwu wypoczynek, który jest tak bardzo potrzebny w naszym pełnym pośpiechu życiu, kojącą ciszę polskiej wsi, czyste powietrze, zapach lasu, łąk, śpiew ptaków”. Do dyspozycji gości pozostaje nowoczesny budynek bez barier architektonicznych. Dom wyposażony jest m.in. w windę, basen, siłownię, saunę, salę kominkową i ogólnodostępną kuchnię. Na terenie gospodarstwa znajduje się altana z grillem, ogród orzechowy, boisko wielofunkcyjne, stół bilardowy, staw z możliwością wędkowania oraz plac zabaw dla najmłodszych. Goście mogą także korzystać z krytego basenu z wodą o temperaturze 32ºC.

Aplikacje
mobilne

Podążaj za trasą, rozwiązuj gry terenowe i odkrywaj ciekawe miejsca z funkcją rozszerzonej rzeczywistości. A to wszystko na dwa systemy!

Aplikacja dostępna do pobrania za darmo w sklepach Google Play i AppStore.

Aplikacje<br>mobilne
Google Play App Store

"Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie".

Operacja pn. „Kreowanie wizerunku obszaru LGD przy wykorzystaniu narzędzia informatycznego w postaci kiosków multimedialnych w miejscowości Busko – Zdrój” mająca na celu Promocję walorów turystycznych powiatu buskiego przy wykorzystaniu kiosków multimedialnych posadowionych w miejscowości Busko – Zdrój, współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach działania 19 Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER, poddziałanie 19.2 „Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność” z wyłączeniem projektów grantowych oraz operacji w zakresie podejmowania działalności gospodarczej objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020. Planowany wynik operacji: utworzone narzędzie informatyczne, 4 kioski multimedialne oraz 1000 osób korzystających z utworzonych narzędzi informatycznych kreujących wizerunek regionu.

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...