18oCprognoza pogody

Inne atrakcje

Przejazdy „Słonecznym Ekspresem”

„Słoneczny Ekspres” to rekreacyjne ekologiczne pojazdy o napędzie elektrycznym. Podczas wycieczki dowiedzą się Państwo ciekawych informacji o historii Buska i uzdrowiska, poznają interesujące miejsca w naszym mieście oraz niepowtarzalne uroki Ponidzia.

Codzienny przejazd rozpoczyna się z przystanku przy Sanatorium Włókniarz, następnie pokonujemy ulicę Starkiewicza, koleiny przystanek usytuowany jest przy Sanatorium Nida-Zdrój na ulicy Rzewuskiego. Na ulicy 1 Maja pojazd zatrzymuje sie w zatoce postojowej przy Sanatorium Oblęgorek. Kolejny przystanek znajduje się przy Sanatorium Bristol na aleji Mickiewicza. Jadąc do góry aleją  dostajemy się do centrum miasta, gdzie pojazd oczekuje na zjazd do części zdrojowej.

 

CODZIENNE WYCIECZKI
Zapisy na spotkaniach w sanatoriach lub telefonicznie 604 509 839

 

 

 

WYCIECZKI ODBYWAJĄ SIĘ W GODZINACH
WYJAZD GODZ. 15:00 (spod sanatorium Krystyna)
POWRÓT OK. GODZ. 17:00
 
Więcej informacji (http://slonecznyekspres.pl)
Jesteśmy do Państwa dyspozycji przez cały tydzień numerem tel. 604 509 839

Aplikacje
mobilne

Podążaj za trasą, rozwiązuj gry terenowe i odkrywaj ciekawe miejsca z funkcją rozszerzonej rzeczywistości. A to wszystko na dwa systemy!

Aplikacja dostępna do pobrania za darmo w sklepach Google Play i AppStore.

Aplikacje<br>mobilne
Google Play App Store

"Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie".

Operacja pn. „Kreowanie wizerunku obszaru LGD przy wykorzystaniu narzędzia informatycznego w postaci kiosków multimedialnych w miejscowości Busko – Zdrój” mająca na celu Promocję walorów turystycznych powiatu buskiego przy wykorzystaniu kiosków multimedialnych posadowionych w miejscowości Busko – Zdrój, współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach działania 19 Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER, poddziałanie 19.2 „Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność” z wyłączeniem projektów grantowych oraz operacji w zakresie podejmowania działalności gospodarczej objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020. Planowany wynik operacji: utworzone narzędzie informatyczne, 4 kioski multimedialne oraz 1000 osób korzystających z utworzonych narzędzi informatycznych kreujących wizerunek regionu.

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...