15oCprognoza pogody

Noclegi

Gospodarstwo agroturystyczne „Nad stawami”

Gospodarstwo agroturystyczne "Nad Stawami" znajduje sie w miejscowości Górki w gminie Wiślica w woj. Świętokrzyskim. Znajduje się w spokojnej i zacisznej okolicy z dala od miejskiego zgiełku. W pobliżu zlokalizowane są stawy rybne i las. Całość ta tworzy niezłwykły nastrój i przestrzeń dla lubiących długie spacery na świeżym powietrzu. Przy kwaterze znajdują się oczko wodne oraz plac zabaw dla najmłodszych. Gospodarzami kwatery są państwo Krystyna i Jan Stojkowie. Gospodarze gwarantują mile spędzony czas na łonie natury oraz mozliwość brania udziału w typowych pracach rolniczych. Chętni będą mogli wziąć udział w zbiorze siana. Dodatkowo gospodarze organizują ogrodowe biesiady z pieczonym prosiakiem i wiele innych atrakcji.

Gospodarze serdecznie zapraszają wszystkich chętnych do swojego domu, w którym panuje miła i rodzinna atmosfera.

Aplikacje
mobilne

Podążaj za trasą, rozwiązuj gry terenowe i odkrywaj ciekawe miejsca z funkcją rozszerzonej rzeczywistości. A to wszystko na dwa systemy!

Aplikacja dostępna do pobrania za darmo w sklepach Google Play i AppStore.

Aplikacje<br>mobilne
Google Play App Store

"Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie".

Operacja pn. „Kreowanie wizerunku obszaru LGD przy wykorzystaniu narzędzia informatycznego w postaci kiosków multimedialnych w miejscowości Busko – Zdrój” mająca na celu Promocję walorów turystycznych powiatu buskiego przy wykorzystaniu kiosków multimedialnych posadowionych w miejscowości Busko – Zdrój, współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach działania 19 Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER, poddziałanie 19.2 „Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność” z wyłączeniem projektów grantowych oraz operacji w zakresie podejmowania działalności gospodarczej objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020. Planowany wynik operacji: utworzone narzędzie informatyczne, 4 kioski multimedialne oraz 1000 osób korzystających z utworzonych narzędzi informatycznych kreujących wizerunek regionu.

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...