15oCprognoza pogody

Sanatoria

Willa Zielona w Busku-Zdroju

Willa Zielona to parterowy, 34-osobowy budynek z poddaszem, dużym tarasem i werandą. Początkowo był to obiekt drewniany, ale w 1995 r. został rozebrany i przebudowany. Obecnie wiernie przypomina pierwszą willę sprzed wojny, której powstanie datuje się na 1. poł. XX w. Budynek bogato zdobiony ciesiołką i udekorowany rzeźbiarską architekturą stanowi unikalny przykład willi związanej z miejscowym uzdrowiskiem.

Do dyspozycji gości są pokoje 1- i 2-osobowe z łazienką, wyposażone w telewizor, radio, czajnik bezprzewodowy i telefon, a także jadalnia i sala konferencyjna dla 40 osób oraz zakład przyrodoleczniczy, w którym wykonywane są zabiegi: kąpiel solankowa, laser, ultradźwięki, magnetronic, jonoforeza, galwanizacja, prądy Tensa, prądy Kotza, prądy Traberta, prądy interferencyjne, platforma wibracyjna, trenażer Crosstrainer. Z pozostałych zabiegów leczniczych można korzystać w Zakładach Przyrodoleczniczych położonych w promieniu 50 m.

 

 

Aplikacje
mobilne

Podążaj za trasą, rozwiązuj gry terenowe i odkrywaj ciekawe miejsca z funkcją rozszerzonej rzeczywistości. A to wszystko na dwa systemy!

Aplikacja dostępna do pobrania za darmo w sklepach Google Play i AppStore.

Aplikacje<br>mobilne
Google Play App Store

"Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie".

Operacja pn. „Kreowanie wizerunku obszaru LGD przy wykorzystaniu narzędzia informatycznego w postaci kiosków multimedialnych w miejscowości Busko – Zdrój” mająca na celu Promocję walorów turystycznych powiatu buskiego przy wykorzystaniu kiosków multimedialnych posadowionych w miejscowości Busko – Zdrój, współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach działania 19 Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER, poddziałanie 19.2 „Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność” z wyłączeniem projektów grantowych oraz operacji w zakresie podejmowania działalności gospodarczej objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020. Planowany wynik operacji: utworzone narzędzie informatyczne, 4 kioski multimedialne oraz 1000 osób korzystających z utworzonych narzędzi informatycznych kreujących wizerunek regionu.

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...