15oCprognoza pogody

Kultura i tradycje regionu

Winnica „Nobile Verbum” w Zbrodzicach

 

"Wino to smak, tradycja, kultura. Wymaga wyjątkowego miejsca, a nam udało się takie znaleźć. Zapraszamy do Winnicy Zbrodzice, która zaczaruje was swoim klimatem i pozwoli odetchnąć.

 

Z dumą możemy powiedzieć, że początki enoturystyki w Polsce sięgają właśnie Winnicy Zbrodzice. To tutaj znajdziecie spokój, ciszę, zapierającą dech w piersiach przyrodę, a przede wszystkim: najlepsze wino!
Na miejscu czekają na was nowoczesne apartamenty. Wieczory spędzicie z kieliszkiem wybornego wina, a rankiem poczęstujemy was śniadaniem złożonym z lokalnych produktów.

 

Zwiedzanie winnicy to przygoda! Zwłaszcza, że województwo Świętokrzyskie określa się mianem polskiej Toskanii. Degustacja wina na miejscu, w klimatycznej winnicy to niezapomniane doświadczenie.
Odwiedź nas i przekonaj się sam!"

Aplikacje
mobilne

Podążaj za trasą, rozwiązuj gry terenowe i odkrywaj ciekawe miejsca z funkcją rozszerzonej rzeczywistości. A to wszystko na dwa systemy!

Aplikacja dostępna do pobrania za darmo w sklepach Google Play i AppStore.

Aplikacje<br>mobilne
Google Play App Store

"Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie".

Operacja pn. „Kreowanie wizerunku obszaru LGD przy wykorzystaniu narzędzia informatycznego w postaci kiosków multimedialnych w miejscowości Busko – Zdrój” mająca na celu Promocję walorów turystycznych powiatu buskiego przy wykorzystaniu kiosków multimedialnych posadowionych w miejscowości Busko – Zdrój, współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach działania 19 Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER, poddziałanie 19.2 „Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność” z wyłączeniem projektów grantowych oraz operacji w zakresie podejmowania działalności gospodarczej objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020. Planowany wynik operacji: utworzone narzędzie informatyczne, 4 kioski multimedialne oraz 1000 osób korzystających z utworzonych narzędzi informatycznych kreujących wizerunek regionu.

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...