16oCprognoza pogody

Sanatoria

Sanatorium "Rafał"

W sanatorium położonym na terenie parku zdrojowego, przygotowano dla kuracjuszy 191 miejsc w pokojach 1-i 2-osobowych, z pełnym węzłem sanitarnym, telefonem, TV. Budynek jest przystosowany dla osób niepełnosprawnych, a dodatkowo jego architektura zapewnia łatwe poruszanie się we wnętrzach. Do użytku kuracjuszy oddajemy własną stołówkę z całodziennym wyżywieniem -śniadania i kolacje w formie bufetu szwedzkiego.

Oddajemy do dyspozycji naszych Gości pokoje jedno- i dwu- osobowe typu Standard oraz Delux. Wszystkie pokoje wyposażone są z łazienkami z prysznicem, wyposażone w :
- TV
- radio
- czajnik elektryczny
- część pokoi z balkonami

 Dodatkowo pokoje DELUX :
- telefon
- klimatyzację

Profesjonale Studio Masażu z Gabinetem Terapii Manualnej zaprasza do skorzystania z bogatej oferty, nie tylko masaży terapeutycznych (leczniczych), ale także relaksacyjnych oraz masaży stóp. Wszystkie masaże wykonują dyplomowani fizjoterapeuci.
Na szczególna uwagę zasługują zajęcia Terapii Manualnej (terapii indywidualnej) dające spektakularne efekty rehabilitacji. 

Wszyscy Goście Sanatorium "Rafał" maja możliwość skorzystania z basenu z hydromasażami, saun i jacuzzi ( w Sanatorium "Słowacki" przy ulicy 1 Maja 33 w Busku- Zdroju.) w promocyjnych cenach. 

Zachęcamy serdecznie to obejrzenia galerii zdjęć, przedstawiającej jak wygląda Sanatorium Rafał po remoncie. Wielkie zmiany nastąpiły nie tylko w budynku, czyli pokojach, pomieszczeniach wspólnych, stołówce czy dziele Fizykoterapii, ale także na zewnątrz. Na nowo zaaranżowany ogród pozwala na spokojny wypoczynek po całym dniu zabiegów leczniczych.

Serdecznie zapraszamy!

Aplikacje
mobilne

Podążaj za trasą, rozwiązuj gry terenowe i odkrywaj ciekawe miejsca z funkcją rozszerzonej rzeczywistości. A to wszystko na dwa systemy!

Aplikacja dostępna do pobrania za darmo w sklepach Google Play i AppStore.

Aplikacje<br>mobilne
Google Play App Store

"Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie".

Operacja pn. „Kreowanie wizerunku obszaru LGD przy wykorzystaniu narzędzia informatycznego w postaci kiosków multimedialnych w miejscowości Busko – Zdrój” mająca na celu Promocję walorów turystycznych powiatu buskiego przy wykorzystaniu kiosków multimedialnych posadowionych w miejscowości Busko – Zdrój, współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach działania 19 Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER, poddziałanie 19.2 „Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność” z wyłączeniem projektów grantowych oraz operacji w zakresie podejmowania działalności gospodarczej objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020. Planowany wynik operacji: utworzone narzędzie informatyczne, 4 kioski multimedialne oraz 1000 osób korzystających z utworzonych narzędzi informatycznych kreujących wizerunek regionu.

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...