18oCprognoza pogody

Gastronomia

Pierogarnia i Kawiarnia "Rafał"

Serdecznie zapraszamy wszystkich smakoszy pierogów oraz domowej kuchni do naszej Restauracji. W menu oprócz 6 różnych rodzajów domowych pierożków, także przygotowywane na miejscu zupy i dania obiadowe.

A po posiłku zapraszamy na desery serwowane w Kawiarni "Rafał" - wśród nich  Szarlotka na gorąco z lodami, Puszysty sernik z malinami oraz szeroki wybór deserów lodowych. Codziennie proponujemy także specjalne Ciasto Dnia za jedyne 5 zł za kawałek. Uczty dopełni aromatyczna kawa z profesjonalnego ekspresu.

Wszystkie dania i ciasta przygotowywane są na miejscu, przez kucharzy z wieloletnim doświadczeniem, wyłącznie ze świeżych produktów, dostarczanych codziennie przez lokalnych producentów i dostawców.

 Serdecznie zapraszamy! Życzymy Smacznego! 

Aplikacje
mobilne

Podążaj za trasą, rozwiązuj gry terenowe i odkrywaj ciekawe miejsca z funkcją rozszerzonej rzeczywistości. A to wszystko na dwa systemy!

Aplikacja dostępna do pobrania za darmo w sklepach Google Play i AppStore.

Aplikacje<br>mobilne
Google Play App Store

"Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie".

Operacja pn. „Kreowanie wizerunku obszaru LGD przy wykorzystaniu narzędzia informatycznego w postaci kiosków multimedialnych w miejscowości Busko – Zdrój” mająca na celu Promocję walorów turystycznych powiatu buskiego przy wykorzystaniu kiosków multimedialnych posadowionych w miejscowości Busko – Zdrój, współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach działania 19 Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER, poddziałanie 19.2 „Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność” z wyłączeniem projektów grantowych oraz operacji w zakresie podejmowania działalności gospodarczej objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020. Planowany wynik operacji: utworzone narzędzie informatyczne, 4 kioski multimedialne oraz 1000 osób korzystających z utworzonych narzędzi informatycznych kreujących wizerunek regionu.

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...