16oCprognoza pogody

Przyroda

Zalew rekreacyjny w Solcu – Zdroju

Zalew rekreacyjny w Solcu-Zdroju wybudowany na rzece Rzosce przylega od strony zachodniej bezpośrednio do parku zdrojowego. Złożony jest z połączonych zbiorników o łącznej powierzchni ok. 6 ha. Głębokość waha się od 0,5 m do 3,0 m. Zalew położony jest w odległości około 200 m od hotelu Malinowy Zdrój. Solecki zalew oferuje możliwość wypożyczenia sprzętu wodnego (kajaki, rowerki wodne), boisko do piłki siatkowej oraz plażowej. W sezonie letnim zalew tętni życiem – jest to miejsce organizacji większości lokalnych imprez i wydarzeń kulturalnych. Wyśmienite miejsce na wypoczynek z dala od miejskiego zgiełku, wśród ciszy pięknej przyrody, idealne do wędkowania.

Aplikacje
mobilne

Podążaj za trasą, rozwiązuj gry terenowe i odkrywaj ciekawe miejsca z funkcją rozszerzonej rzeczywistości. A to wszystko na dwa systemy!

Aplikacja dostępna do pobrania za darmo w sklepach Google Play i AppStore.

Aplikacje<br>mobilne
Google Play App Store

"Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie".

Operacja pn. „Kreowanie wizerunku obszaru LGD przy wykorzystaniu narzędzia informatycznego w postaci kiosków multimedialnych w miejscowości Busko – Zdrój” mająca na celu Promocję walorów turystycznych powiatu buskiego przy wykorzystaniu kiosków multimedialnych posadowionych w miejscowości Busko – Zdrój, współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach działania 19 Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER, poddziałanie 19.2 „Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność” z wyłączeniem projektów grantowych oraz operacji w zakresie podejmowania działalności gospodarczej objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020. Planowany wynik operacji: utworzone narzędzie informatyczne, 4 kioski multimedialne oraz 1000 osób korzystających z utworzonych narzędzi informatycznych kreujących wizerunek regionu.

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...