15oCprognoza pogody

Aktywny wypoczynek

Skatepark w Busku-Zdroju

Skatepark zlokalizowany został na terenie rekreacyjnym przy ulicy Kusocińskiego w Busku-Zdroju. Jest to doskonałe miejsce aktywności dla młodych, energicznych i pełnych pasji ludzi. Specjalnie dla nich skatepark wyposażono w minipiramidę, funboxy do skoków, barykady i poręcze. Na terenie całej strefy wypoczynkowo-rekreacyjnej zlokalizowane są także boiska do piłki plażowej i siatkowej, linarium, tor do biegów z przeszkodami, ścieżka zdrowia, ścianka wspinaczkową, stół do gry w tenisa stołowego oraz elementy fitness. Całość otoczona jest ścieżką rowerową, gdzie maluchy bezpiecznie uczą się jeździć. Organizowane są tutaj cykliczne imprezy, podczas których prezentują się obok wyczynowców na rolkach czy rowerach, także artyści graffiti, tancerze breakdance, c-walk i hip-hop. Obszar sąsiaduje ze stawem „Niemieckim”, wokół którego w roku 2014 wytyczono alejki spacerowe, powstały także miejsca do grillowania, pole biwakowe i inne przeznaczone do wypoczynku atrakcje.

Aplikacje
mobilne

Podążaj za trasą, rozwiązuj gry terenowe i odkrywaj ciekawe miejsca z funkcją rozszerzonej rzeczywistości. A to wszystko na dwa systemy!

Aplikacja dostępna do pobrania za darmo w sklepach Google Play i AppStore.

Aplikacje<br>mobilne
Google Play App Store

"Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie".

Operacja pn. „Kreowanie wizerunku obszaru LGD przy wykorzystaniu narzędzia informatycznego w postaci kiosków multimedialnych w miejscowości Busko – Zdrój” mająca na celu Promocję walorów turystycznych powiatu buskiego przy wykorzystaniu kiosków multimedialnych posadowionych w miejscowości Busko – Zdrój, współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach działania 19 Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER, poddziałanie 19.2 „Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność” z wyłączeniem projektów grantowych oraz operacji w zakresie podejmowania działalności gospodarczej objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020. Planowany wynik operacji: utworzone narzędzie informatyczne, 4 kioski multimedialne oraz 1000 osób korzystających z utworzonych narzędzi informatycznych kreujących wizerunek regionu.

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...