15oCprognoza pogody

Aktywny wypoczynek

Basen rehabilitacyjny w Sanatorium Słowacki

W Sanatorium Słowacki funkcjonuje basen z hydromasażem, jacuzzi, z trzema rodzajami saun oraz zorganizowanymi zajęciami gimnastycznymi w wodzie. Temperatura w basenie waha się granicach 29-32 st. C. 

Wymiary basenu - 16 m x 8 m; głębokość 140 cm.

Gimnastyka grupowa w basenie z instruktorem organizowana jest od poniedziałku do soboty w godzinach od 9.15 do 11.30. Wymagana wcześniejsza rezerwacja miejsc.

Wolny dostęp do basenu z hydromasażami i jacuzzi -
od poniedziałku do soboty od 15.00 do 21.00  
niedziele od 8.00 do 21.00 (bez konieczności rezerwacji)

Sauny czynne codziennie od 16.00 do 21.00 (bez konieczności rezerwacji).

Zapraszamy!

Aplikacje
mobilne

Podążaj za trasą, rozwiązuj gry terenowe i odkrywaj ciekawe miejsca z funkcją rozszerzonej rzeczywistości. A to wszystko na dwa systemy!

Aplikacja dostępna do pobrania za darmo w sklepach Google Play i AppStore.

Aplikacje<br>mobilne
Google Play App Store

"Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie".

Operacja pn. „Kreowanie wizerunku obszaru LGD przy wykorzystaniu narzędzia informatycznego w postaci kiosków multimedialnych w miejscowości Busko – Zdrój” mająca na celu Promocję walorów turystycznych powiatu buskiego przy wykorzystaniu kiosków multimedialnych posadowionych w miejscowości Busko – Zdrój, współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach działania 19 Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER, poddziałanie 19.2 „Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność” z wyłączeniem projektów grantowych oraz operacji w zakresie podejmowania działalności gospodarczej objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020. Planowany wynik operacji: utworzone narzędzie informatyczne, 4 kioski multimedialne oraz 1000 osób korzystających z utworzonych narzędzi informatycznych kreujących wizerunek regionu.

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...