11oCprognoza pogody

Sanatoria

Lawendowy Zdrój Medycyna & SPA

Lawendowy Zdrój Medycyna & SPA to nowoczesny ośrodek zlokalizowany w spokojnej okolicy uzdrowiska Busko-Zdrój.

Sanatorium wykorzystuje przede wszystkim bogactwo wód siarkowych, z których słynie okolica. Dysponuje pełną bazą zabiegową w zakresie fizykoterapii, hydroterapii, kinezyterapii i balneologii. Swoim gościom oferuje standardowe turnusy sanatoryjne (7-, 14- i 21-dniowe) oraz specjalistyczne. Specjalizuje się w leczeniu łuszczycy i innych chorób skóry, bólów mięśniowo-stawowych, chorób reumatycznych, dyskopatii i wielu innych chorób narządu ruchu. Lawendowy Zdrój poza częścią medyczną oferuje także nielimitowany dostęp do strefy wellness z kompleksem saun, jacuzzi i grotą solną, dzięki której leczenie łączymy z przyjemnością i relaksem.

Kuchnia Lawendowego Zdroju opiera się na ekologicznych, sezonowych składnikach od lokalnych, sprawdzonych dostawców. Nasi kucharz pracują w myśl zasady, żywienie ma przede wszystkim służyć zdrowiu dlatego nie używamy sztucznych mieszanek przypraw i białego cukru, który zastępujemy syropem z agawy, miodem, ksylitolem i cukrem trzcinowym. Na miejscu wypiekamy chleb, który mamy w swojej ofercie oraz wszystkie wędliny.

Lawendowy Zdrój to także oryginalne pokoje powstałe w oparciu o odważne koncepcje, a każdy z nich charakteryzuje się odmiennym stylem oraz unikalnym charakterem i niepowtarzalnym klimatem. Czterogwiazdkowy obiekt dysponuje 30 ekskluzywnymi pokojami tematycznymi z dostępem do internetu, tv, lodówką, sejfem pokojowym, zestawem do parzenia kawy i herbaty oraz suszarką do włosów w łazience.

Aplikacje
mobilne

Podążaj za trasą, rozwiązuj gry terenowe i odkrywaj ciekawe miejsca z funkcją rozszerzonej rzeczywistości. A to wszystko na dwa systemy!

Aplikacja dostępna do pobrania za darmo w sklepach Google Play i AppStore.

Aplikacje<br>mobilne
Google Play App Store

"Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie".

Operacja pn. „Kreowanie wizerunku obszaru LGD przy wykorzystaniu narzędzia informatycznego w postaci kiosków multimedialnych w miejscowości Busko – Zdrój” mająca na celu Promocję walorów turystycznych powiatu buskiego przy wykorzystaniu kiosków multimedialnych posadowionych w miejscowości Busko – Zdrój, współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach działania 19 Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER, poddziałanie 19.2 „Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność” z wyłączeniem projektów grantowych oraz operacji w zakresie podejmowania działalności gospodarczej objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020. Planowany wynik operacji: utworzone narzędzie informatyczne, 4 kioski multimedialne oraz 1000 osób korzystających z utworzonych narzędzi informatycznych kreujących wizerunek regionu.

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...