11oCprognoza pogody

Aktywny wypoczynek

Ośrodek jazdy konnej i hipoterapii „Hipoland” w Zbludowicach

W Busku - Zdroju w sąsiedztwie Szpitala "Górka" znajduje się ośrodek jazdy konnej i hipoterapii HIPOLAND. Oferuje on: naukę jazdy konnej; hipoterapię; wyjazdy w teren, rajdy po Ponidziu; przejażdżki powozem; kuligi; imprezy integracyjne; atrakcje dla dzieci (gry i zabawy, animatorzy); organizację urodzin; plac zabaw dla dzieci; zawody w strzelaniu z łuku.

Kadra instruktorów jest doświadczona i gwarantuje nabycie umiejętności jeździeckich. Szczególnie polecane jest korzystanie z wycieczek bryczką, rajdy konne, w sezonie zimowym zaś z kuligu. A wszystko to pośród walorów przyrodniczych regionu Ponidzia.

Aplikacje
mobilne

Podążaj za trasą, rozwiązuj gry terenowe i odkrywaj ciekawe miejsca z funkcją rozszerzonej rzeczywistości. A to wszystko na dwa systemy!

Aplikacja dostępna do pobrania za darmo w sklepach Google Play i AppStore.

Aplikacje<br>mobilne
Google Play App Store

"Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie".

Operacja pn. „Kreowanie wizerunku obszaru LGD przy wykorzystaniu narzędzia informatycznego w postaci kiosków multimedialnych w miejscowości Busko – Zdrój” mająca na celu Promocję walorów turystycznych powiatu buskiego przy wykorzystaniu kiosków multimedialnych posadowionych w miejscowości Busko – Zdrój, współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach działania 19 Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER, poddziałanie 19.2 „Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność” z wyłączeniem projektów grantowych oraz operacji w zakresie podejmowania działalności gospodarczej objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020. Planowany wynik operacji: utworzone narzędzie informatyczne, 4 kioski multimedialne oraz 1000 osób korzystających z utworzonych narzędzi informatycznych kreujących wizerunek regionu.

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...