11oCprognoza pogody

Aktywny wypoczynek

Baseny mineralne w Solcu-Zdroju

To kompleks rehabilitacyjno-rekreacyjny oferując atrakcje wodne na najwyższym poziomie. Tutejsze baseny jako jedyne w Polsce zawierają solankę siarczkowo-siarkowodorową, która pochodzi ze źródła „Malina” z okolic Solca-Zdroju. Strefa rekreacyjna to dwa baseny: rekreacyjny, w którym do dyspozycji są nowoczesne urządzenia hydroterapeutyczne oraz zewnętrzny (czynny w sezonie letnim). Dla gości przygotowane są m.in.: ławki i leżanki do masażu wodno-powietrznego, gejzer wodny, poręcze do ćwiczeń w wodzie, dwie zjeżdżalnie i sprzęt do nauki pływania. Basen rekreacyjny ma głębokość 1,3 m. W kompleksie jest także brodzik dla dzieci, wyposażony w zjeżdżalnię, jeża wodnego, maty do pływania oraz zabawki i przybory wypornościowe do zabawy i oswajania się z wodą. Basen dla najmłodszych ma temperaturę 33-34 st. C i głębokość od 15 do 30 cm. W obiekcie jest także kilka rodzajów saun i Centrum Zdrowia oferujące kompleksowe zabiegi sanatoryjne, również relaksacyjne dla dzieci. W sąsiedztwie znajduje się czterogwiazdkowy Hotel Malinowy Raj.

Aplikacje
mobilne

Podążaj za trasą, rozwiązuj gry terenowe i odkrywaj ciekawe miejsca z funkcją rozszerzonej rzeczywistości. A to wszystko na dwa systemy!

Aplikacja dostępna do pobrania za darmo w sklepach Google Play i AppStore.

Aplikacje<br>mobilne
Google Play App Store

"Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie".

Operacja pn. „Kreowanie wizerunku obszaru LGD przy wykorzystaniu narzędzia informatycznego w postaci kiosków multimedialnych w miejscowości Busko – Zdrój” mająca na celu Promocję walorów turystycznych powiatu buskiego przy wykorzystaniu kiosków multimedialnych posadowionych w miejscowości Busko – Zdrój, współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach działania 19 Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER, poddziałanie 19.2 „Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność” z wyłączeniem projektów grantowych oraz operacji w zakresie podejmowania działalności gospodarczej objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020. Planowany wynik operacji: utworzone narzędzie informatyczne, 4 kioski multimedialne oraz 1000 osób korzystających z utworzonych narzędzi informatycznych kreujących wizerunek regionu.

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...