11oCprognoza pogody

Noclegi

Hotel ***Gromada

Hotel ***Gromada w Busku-Zdroju położony jest tuż przy Parku Zdrojowym. Proponujemy Państwu pobyt w komfortowym obiekcie, w spokojnej i cichej dzielnicy jednego z najsłynniejszych polskich uzdrowisk.

Hotel położony jest w cichej dzielnicy przy zabytkowym Parku Zdrojowym. Jest to budynek czterokondygnacyjny, posiadający windę i podjazd, co umożliwia pobyt osobom niepełnosprawnym. W pobliżu hotelu znajdują się: hala sportowa, stadion, korty tenisowe oraz pływalnia miejska.

Do dyspozycji gości jest 90 miejsc noclegowych w eleganckich pokojach 1,2,3 - osobowych oraz przestronnych apartamentach. Hotel ***Gromada zapewnia miłą atmosferę wypoczynku oraz sympatyczną iprofesjonalną obsługę.

Wyposażenie pokoi: łazienka, radio, telefon, internet

Sala konferencyjna: 40 - 50 miejsc, z wyposażeniem w: ekran, rzutnik, flipchart, laptop, dostęp do internetu/Wi Fi na terenie całego obiektu hotelowego, klimatyzację, światło dzienne, mozliwość skorzystania z faxu, telefon na recepcji hotelowej.

Hotel posiada windę i podjazd dla wózków inwalidzkich, co umożliwia pobyt osobom niepełnosprawnym. Hotel nie akceptuje zwierząt.

Na miejscu jest dostępna restauracja i kawiarnia.

Aplikacje
mobilne

Podążaj za trasą, rozwiązuj gry terenowe i odkrywaj ciekawe miejsca z funkcją rozszerzonej rzeczywistości. A to wszystko na dwa systemy!

Aplikacja dostępna do pobrania za darmo w sklepach Google Play i AppStore.

Aplikacje<br>mobilne
Google Play App Store

"Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie".

Operacja pn. „Kreowanie wizerunku obszaru LGD przy wykorzystaniu narzędzia informatycznego w postaci kiosków multimedialnych w miejscowości Busko – Zdrój” mająca na celu Promocję walorów turystycznych powiatu buskiego przy wykorzystaniu kiosków multimedialnych posadowionych w miejscowości Busko – Zdrój, współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach działania 19 Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER, poddziałanie 19.2 „Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność” z wyłączeniem projektów grantowych oraz operacji w zakresie podejmowania działalności gospodarczej objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020. Planowany wynik operacji: utworzone narzędzie informatyczne, 4 kioski multimedialne oraz 1000 osób korzystających z utworzonych narzędzi informatycznych kreujących wizerunek regionu.

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...