12oCprognoza pogody

Noclegi

Gospodarstwo Agroturystyczne „Brzoskwiniowy Sad” w Siesławicach

Gospodarstwo jest położone nieopodal Buska-Zdroju, w pobliżu Szlaku Architektury Drewnianej prowadzącego do Chotelka, a także niebieskiego szlaku turystycznego biegnącego do rezerwatu Skorocice i dalej do Wiślicy. „Brzoskwiniowy Sad” to gospodarstwo sadownicze – goście mogą na miejscu korzystać z miejscowych płodów rolnych: przydomowego ogródka warzywnego oraz rosnących w sadach brzoskwiń, moreli, śliw i leszczyny. Do dyspozycji gości jest również sauna „Bania”, gorąca beczka, altana ogrodowa, a także miejsce na ognisko i grilla, położone w pobliżu domu miejsce do tańca oraz plac zabaw dla dzieci z piaskownicą i huśtawką. Można wypożyczyć rowery oraz drobny sprzęt sportowy. Warto wspomnieć, że gospodyni „Brzoskwiniowego Sadu” brała udział w konkursie „Nasze kulinarne dziedzictwo”, w którym zdobyła pierwsze miejsce za gęś Siesławską oraz trzecie miejsce za anyżówkę zdrojową.

Aplikacje
mobilne

Podążaj za trasą, rozwiązuj gry terenowe i odkrywaj ciekawe miejsca z funkcją rozszerzonej rzeczywistości. A to wszystko na dwa systemy!

Aplikacja dostępna do pobrania za darmo w sklepach Google Play i AppStore.

Aplikacje<br>mobilne
Google Play App Store

"Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie".

Operacja pn. „Kreowanie wizerunku obszaru LGD przy wykorzystaniu narzędzia informatycznego w postaci kiosków multimedialnych w miejscowości Busko – Zdrój” mająca na celu Promocję walorów turystycznych powiatu buskiego przy wykorzystaniu kiosków multimedialnych posadowionych w miejscowości Busko – Zdrój, współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach działania 19 Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER, poddziałanie 19.2 „Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność” z wyłączeniem projektów grantowych oraz operacji w zakresie podejmowania działalności gospodarczej objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020. Planowany wynik operacji: utworzone narzędzie informatyczne, 4 kioski multimedialne oraz 1000 osób korzystających z utworzonych narzędzi informatycznych kreujących wizerunek regionu.

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...