11oCprognoza pogody

Kultura i tradycje regionu

Olejarnia Zagłoby w Mikułowicach

Olejarania Zagłoby w Mikułowicach k. Buska-Zdroju zaprasza na pokaz tłoczenia oleju.
Bliższe informacje pod tel. 791 632 390.

Prezentacja tłoczenia oleju odbywa się na oryginalnych zabytkowych maszynach.

Zapraszamy na degustację olei jadalnych w staropolskich domach. Opowieści o tradycyjnym olejarstwie w Polsce i roślinach oleistych, a także o pożytkach ze spożywania wszelkiego oelum.

Oleje tłoczone są metodą tradycyjną przez co zachowują wszystkie właściwości zdrowotne.
W ofercie olejarni są następujące oleje:

  • Rydzowy
  • Rzepakowy
  • Słonecznikowy
  • Lniany
  • Z orzecha włoskiego
  • Z pestek dyni
  • Kokosowy
  • Z czarnuszki

Aplikacje
mobilne

Podążaj za trasą, rozwiązuj gry terenowe i odkrywaj ciekawe miejsca z funkcją rozszerzonej rzeczywistości. A to wszystko na dwa systemy!

Aplikacja dostępna do pobrania za darmo w sklepach Google Play i AppStore.

Aplikacje<br>mobilne
Google Play App Store

"Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie".

Operacja pn. „Kreowanie wizerunku obszaru LGD przy wykorzystaniu narzędzia informatycznego w postaci kiosków multimedialnych w miejscowości Busko – Zdrój” mająca na celu Promocję walorów turystycznych powiatu buskiego przy wykorzystaniu kiosków multimedialnych posadowionych w miejscowości Busko – Zdrój, współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach działania 19 Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER, poddziałanie 19.2 „Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność” z wyłączeniem projektów grantowych oraz operacji w zakresie podejmowania działalności gospodarczej objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020. Planowany wynik operacji: utworzone narzędzie informatyczne, 4 kioski multimedialne oraz 1000 osób korzystających z utworzonych narzędzi informatycznych kreujących wizerunek regionu.

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...