11oCprognoza pogody

Aktywny wypoczynek

Dziecięca Kraina Quadów

Zamysłem do stworzenia Krainy Quadów są  nasze własne dzieci. Chcemy wyrwać je z objęć  telewizora, komputera. Ma to być miejsce, do którego chętnie się wraca i poleca innym, a nie wychodzi trzymając sie za portfel krzycząc "nigdy więcej"!  Odwiedźcie nasz park rozrywki pełen atrakcji dla dzieci. Naszym pragnieniem jest zapewnienie możliwości aktywnego wypoczynku z dozą relaksu najmłodszym członkom rodziny w wieku już od trzech lat.

Chcecie ofiarować dziecku wyjątkowy prezent? Bon upominkowy umożliwiający wejście na nasz plac zabaw oraz jazdę quadem to doskonały pomysł. A dla stałych bywalców mamy nagrodę w postaci Karty Super Dzieciaka. Jak ją otrzymać? Wystarczy odwiedzić nas 6 razy a 7 wejście otrzymasz Gratis!

Organizujemy imprezy plenerowe, urodziny dla dzieci w dwóch odsłonach, ogniska, mini wyścigi itp.

Główną atrakcją w naszej Krainie jest profesjonalny tor quadowy - idealny na rodzinne zawody, bądź rozgrywkę między znajomymi W obiekcie znajduje się również sala zabaw dla najmłodszych, którzy pod czujnym okiem animatorki będą mogli odkrywać świat, spędzając przy tym wesoło czas. W pełni  profesjonalny i atestowany plac zabaw wraz ze ścianką wspinaczkową, quady akumulatorowe, park linowy (mini), oraz wiele innych atrakcji dla dzieci, które pozwolą im zdobywać nowe umiejętności podczas rozmaitych aktywności fizycznych.

Kompleks mieści się w Kamedułach na terenie powiatu Busko Zdrój. O jego lokalizacji zdecydowało kilka względów. Po pierwsze wieś znajduje się w niedalekiej odległości Buska Zdrój, obejmuję swym bezpośrednim oddziaływaniem aż cztery powiaty pięć miast Pińczów, Chmielnik, Jędrzejów, Stopnica oraz Kielce.

Po drugie teren jest naprawdę... ładny, urokliwy obszar otoczony lasem, sąsiedztwo  ścieżek rowerowych, idealne miejsce również na rolki lub spacer. Jest to jeden z nielicznych, tak rozbudowanych kompleksów zabaw w regionie.

 

 

Aplikacje
mobilne

Podążaj za trasą, rozwiązuj gry terenowe i odkrywaj ciekawe miejsca z funkcją rozszerzonej rzeczywistości. A to wszystko na dwa systemy!

Aplikacja dostępna do pobrania za darmo w sklepach Google Play i AppStore.

Aplikacje<br>mobilne
Google Play App Store

"Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie".

Operacja pn. „Kreowanie wizerunku obszaru LGD przy wykorzystaniu narzędzia informatycznego w postaci kiosków multimedialnych w miejscowości Busko – Zdrój” mająca na celu Promocję walorów turystycznych powiatu buskiego przy wykorzystaniu kiosków multimedialnych posadowionych w miejscowości Busko – Zdrój, współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach działania 19 Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER, poddziałanie 19.2 „Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność” z wyłączeniem projektów grantowych oraz operacji w zakresie podejmowania działalności gospodarczej objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020. Planowany wynik operacji: utworzone narzędzie informatyczne, 4 kioski multimedialne oraz 1000 osób korzystających z utworzonych narzędzi informatycznych kreujących wizerunek regionu.

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...