1oCprognoza pogody

Kultura i tradycje regionu

Winnica „Nobile Verbum” w Zbrodzicach

Winnica powstała w 2004 r. Zajmuje areał ok. 2 ha. Jest to jedyna winnica na Ponidziu, oddalona ok. 6 km od uzdrowiska Busko-Zdrój. Obiekt znajduje się na trasie zielonego szlaku turystycznego (Wiślica – Grochowiska) oraz czarnego szlaku pieszego (Busko-Zdrój – Zbrodzice). W 2009 r. rozpoczęto komercyjną sprzedaż naszego wina Herbowego ze szczepów Solaris i Regent. Od 2010 r. udostępniono winnicę do zwiedzania, oferta obejmuje możliwość zwiedzania winnicy, degustacji win z poprzednich roczników, zakupu win oraz wynajem pokoi. Winnica jest otwarta dla gości cały rok. Jest to idealne miejsce na odpoczynek oraz regenerację sił.

tel. 12 352 15 10

 

Aplikacje
mobilne

Podążaj za trasą, rozwiązuj gry terenowe i odkrywaj ciekawe miejsca z funkcją rozszerzonej rzeczywistości. A to wszystko na dwa systemy!

Aplikacja dostępna do pobrania za darmo w sklepach Google Play i AppStore.

Aplikacje<br>mobilne
Google Play App Store

"Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie".

Operacja pn. „Kreowanie wizerunku obszaru LGD przy wykorzystaniu narzędzia informatycznego w postaci kiosków multimedialnych w miejscowości Busko – Zdrój” mająca na celu Promocję walorów turystycznych powiatu buskiego przy wykorzystaniu kiosków multimedialnych posadowionych w miejscowości Busko – Zdrój, współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach działania 19 Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER, poddziałanie 19.2 „Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność” z wyłączeniem projektów grantowych oraz operacji w zakresie podejmowania działalności gospodarczej objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020. Planowany wynik operacji: utworzone narzędzie informatyczne, 4 kioski multimedialne oraz 1000 osób korzystających z utworzonych narzędzi informatycznych kreujących wizerunek regionu.

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...