15oCprognoza pogody

Sanatoria

Sanatorium Oblęgorek w Busku-Zdroju

Oblęgorek to kameralne, chętnie odwiedzane przez kuracjuszy sanatorium. Położone jest przy głównym deptaku części uzdrowiskowej, w bezpośrednim sąsiedztwie Parku Zdrojowego. Budynek powstał w 1903 r. Jego nazwa pochodzi od miejscowości Oblęgorek koło Kielc i upamiętnia podarowanie Henrykowi Sienkiewiczowi przez naród polski pałacyku z majątkiem ziemskim.

Do dyspozycji gości są pokoje 1- i 2-osobowe (wieloosobowe w ramach NFZ). Każdy z nich jest wygodnie urządzony i wyposażony w łazienkę, telewizor, radio, czajnik, telefon i lodówkę. Na miejscu można korzystać z jadalni, bezprzewodowego dostępu do internetu oraz płatnego parkingu. W czasie pobytu gośćmi opiekuje się wysoko wykwalifikowana kadra lekarska i pielęgniarska. Baza zabiegowa znajduje się w odległości 100 m.

Aplikacje
mobilne

Podążaj za trasą, rozwiązuj gry terenowe i odkrywaj ciekawe miejsca z funkcją rozszerzonej rzeczywistości. A to wszystko na dwa systemy!

Aplikacja dostępna do pobrania za darmo w sklepach Google Play i AppStore.

Aplikacje<br>mobilne
Google Play App Store

"Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie".

Operacja pn. „Kreowanie wizerunku obszaru LGD przy wykorzystaniu narzędzia informatycznego w postaci kiosków multimedialnych w miejscowości Busko – Zdrój” mająca na celu Promocję walorów turystycznych powiatu buskiego przy wykorzystaniu kiosków multimedialnych posadowionych w miejscowości Busko – Zdrój, współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach działania 19 Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER, poddziałanie 19.2 „Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność” z wyłączeniem projektów grantowych oraz operacji w zakresie podejmowania działalności gospodarczej objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020. Planowany wynik operacji: utworzone narzędzie informatyczne, 4 kioski multimedialne oraz 1000 osób korzystających z utworzonych narzędzi informatycznych kreujących wizerunek regionu.

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...