18oCprognoza pogody

Noclegi

Gospodarstwo agroturystyczne „Dom nad łąkami”

Obiekt położony jest w cichej i spokojnej okolicy w odległości ok. 70 km od Kielc lub Krakowa.

"Dom nad łąkami" to gospodarstwo agroturystyczne Aliny I Henryka Szostaków. Znajduje się ono na skraju łąk, w południowo - wschodniej części Wiślicy - miejscowości, która w przeszłosciodgrywała znaczącą rolę w historii Polski.

"Dom na łąkami" dysponuje pokojami - dwuosobowym (z możliwością powiększenia ilości łóżek do 3). Do ogólnej dyspozycji Gości jest aneks kuchenny z lodówką, kuchenką gazową i innym wyposażeniem koniecznym do przygotowania i spożycia posiłku (naczynia, sztućce itp.). W obiekcie istnieje możliwość wykupienia posiłków, przygotowanych przez gospodynię. Na terenie obiektu jest dostęp do internetu, TV oraz: parking, plac zabaw i kompleks grillowy, w skład którego wchodzą: grill, piec chlebowy oraz wędzarnia.

Cena noclegu: 35 PLN od osoby (1 - 2 doby), 30 PLN od osoby (3 doby i więcej). Możliwość wynającia apartamentu - koszt: 120 PLN za dobę (dla 2 do 5 osób)

Liczba miejsc: 6

Dla aktywnych: piesze szlaki turystyczne, wycieczki rowerowe.

Atrakcje turystyczne: zabytki architektury, muem.

Właściciele zapraszją również wycieczki szkolne, którym prezentują wiedzę na temat historii chleba "od ziarenka do bochenka" oraz praktyczny pokaz wypieku chleba (bułeczek, podpłomyków). W czasie oczekiwania na upieczenie chleba proponują spacer po Wiślicy pt. "Śladami legend wiślickich". starsi uczniowie mają możliwość zwiedzenia w tym czasie z przewodnikiem wiślickich zabytków.

Aplikacje
mobilne

Podążaj za trasą, rozwiązuj gry terenowe i odkrywaj ciekawe miejsca z funkcją rozszerzonej rzeczywistości. A to wszystko na dwa systemy!

Aplikacja dostępna do pobrania za darmo w sklepach Google Play i AppStore.

Aplikacje<br>mobilne
Google Play App Store

"Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie".

Operacja pn. „Kreowanie wizerunku obszaru LGD przy wykorzystaniu narzędzia informatycznego w postaci kiosków multimedialnych w miejscowości Busko – Zdrój” mająca na celu Promocję walorów turystycznych powiatu buskiego przy wykorzystaniu kiosków multimedialnych posadowionych w miejscowości Busko – Zdrój, współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach działania 19 Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER, poddziałanie 19.2 „Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność” z wyłączeniem projektów grantowych oraz operacji w zakresie podejmowania działalności gospodarczej objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020. Planowany wynik operacji: utworzone narzędzie informatyczne, 4 kioski multimedialne oraz 1000 osób korzystających z utworzonych narzędzi informatycznych kreujących wizerunek regionu.

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...