15oCprognoza pogody

Noclegi

Domek jednorodzinny Uzdrowiska Busko-Zdrój

Wolnostojący domek z pełnym wyposażeniem, położony na terenie Parku Zdrojowego należy do Uzdrowiska Busko-Zdrój SA. Pobyt można połączyć z kuracją w należących do spółki obiektach uzdrowiskowych. Istnieje możliwość wynajęcia całego domku lub poszczególnych pokoi.

Do dyspozycji gości są:

- jeden pokój 2-osobowy (możliwość zakwaterowania trzech osób),
- dwa pokoje 1-osobowe na parterze (możliwość zakwaterowania dwóch osób),
- jeden pokój 1-osobowy na piętrze, z łazienką,
- aneks kuchenny,
- dwie łazienki (na parterze i na piętrze),
- ogród z możliwością grillowania,
- miejsce do parkowania samochodu.

 

Aplikacje
mobilne

Podążaj za trasą, rozwiązuj gry terenowe i odkrywaj ciekawe miejsca z funkcją rozszerzonej rzeczywistości. A to wszystko na dwa systemy!

Aplikacja dostępna do pobrania za darmo w sklepach Google Play i AppStore.

Aplikacje<br>mobilne
Google Play App Store

"Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie".

Operacja pn. „Kreowanie wizerunku obszaru LGD przy wykorzystaniu narzędzia informatycznego w postaci kiosków multimedialnych w miejscowości Busko – Zdrój” mająca na celu Promocję walorów turystycznych powiatu buskiego przy wykorzystaniu kiosków multimedialnych posadowionych w miejscowości Busko – Zdrój, współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach działania 19 Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER, poddziałanie 19.2 „Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność” z wyłączeniem projektów grantowych oraz operacji w zakresie podejmowania działalności gospodarczej objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020. Planowany wynik operacji: utworzone narzędzie informatyczne, 4 kioski multimedialne oraz 1000 osób korzystających z utworzonych narzędzi informatycznych kreujących wizerunek regionu.

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...