15oCprognoza pogody

Gastronomia

Restauracja Sanato

W Pensjonacie Sanato funkcjonuje restauracja pod tą samą nazwą. Restauracja Sanato to styl, gust i smak, którego nie da się zapomnieć. Malownicza sceneria lokalu, położonego w sercu uzdrowiska Busko-Zdrój.

Przestronne, klimatyczne wnętrza, kuchnia będąca ucztą dla podniebienia, przemiła obsługa oraz zacisze naszego ogrodu sprawiają, że miejsce to jest świetnym wyborem zarówno na nastrojową kolację, spotkanie biznesowe, czy imprezę okolicznościową.
Restauracja Sanato przygotowuje dania na imprezy okolicznościowe tylko z najświeższych produktów. Menu każdej imprezy jest tworzone indywidualnie.

Kilka istotnych czynników odróżniających nas od innych:

- parking przy samej restauracji,
- dwie sale - restauracyjna (na około 70 osób) i bankietowa (na około 35 osób),
- pikniki w plenerze
- rezerwacja sal i organizowanie imprez okolicznościowych,
- lokalizacja z dala od miejskiego zgiełku
- rezerwacja miejsc noclegowych dla gości bankietowych

Aplikacje
mobilne

Podążaj za trasą, rozwiązuj gry terenowe i odkrywaj ciekawe miejsca z funkcją rozszerzonej rzeczywistości. A to wszystko na dwa systemy!

Aplikacja dostępna do pobrania za darmo w sklepach Google Play i AppStore.

Aplikacje<br>mobilne
Google Play App Store

"Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie".

Operacja pn. „Kreowanie wizerunku obszaru LGD przy wykorzystaniu narzędzia informatycznego w postaci kiosków multimedialnych w miejscowości Busko – Zdrój” mająca na celu Promocję walorów turystycznych powiatu buskiego przy wykorzystaniu kiosków multimedialnych posadowionych w miejscowości Busko – Zdrój, współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach działania 19 Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER, poddziałanie 19.2 „Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność” z wyłączeniem projektów grantowych oraz operacji w zakresie podejmowania działalności gospodarczej objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020. Planowany wynik operacji: utworzone narzędzie informatyczne, 4 kioski multimedialne oraz 1000 osób korzystających z utworzonych narzędzi informatycznych kreujących wizerunek regionu.

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...