16oCprognoza pogody

Gastronomia

Restauracja Słowacki

Restauracja czynna codziennie od 10.00 do 22.00 przez 365 dni w roku.

Każdy posiłek w Restauracji "Słowacki" to wyjątkowe wydarzenie kulinarne.

Wyśmienite dania kuchni staropolskiej przygotowywane ze starannie wyselekcjonowanych produktów lokalnych producentów oraz domowe ciasta wypiekane przez naszych szefów kuchni, , nie pozwolą Ci nigdy zapomnieć o tym miejscu.

Nasze placki ziemniaczane "po Żydowsku" czy polędwiczki w sosie z maślaków sprawią, że zechcesz tu wracać bez końca.

Kawiarnia i ogródek, a także taras dla koneserów posiłków na świeżym powietrzu, to doskonałe miejsce na wypicie znakomitej kawy.

Nie zawiedziemy Smakoszy wykwintnych win i wybornych trunków z całego świata. Doskonale zaopatrzona piwniczka, zadowoli nawet tych najbardziej wymagających.

Codzienne wieczorki taneczne przy muzyce na żywo, dodatkowo umilą czas u nas spędzony.

KONTAKT:   +48 41 378 78 79 wew 320.

Sprawdź nasze Menu [PDF]

PRZYJĘCIA OKOLICZNOŚCIOWE

Organizujemy przyjęcia okolicznościowe do 40 osób.

Restauracja "Słowacki" to idealne miejsce na zorganizowanie przyjęcia z okazji chrzcin, Pierwszej Komunii Świętej, imienin, urodzin, imprez jubileuszowych oraz innych okazji.

KONTAKT:   +48 41 378 78 79 wew 320.

INFORMACJE DODATKOWE:

Wieczorki Taneczne codziennie od 19.00 do 22.00

Rezerwacje stolików tego samego dnia od 11.15. rezerwacja ważna do 19.15

Wstęp płatny (pt-nd)

KONTAKT:   +48 41 378 78 79 wew 320.

Aplikacje
mobilne

Podążaj za trasą, rozwiązuj gry terenowe i odkrywaj ciekawe miejsca z funkcją rozszerzonej rzeczywistości. A to wszystko na dwa systemy!

Aplikacja dostępna do pobrania za darmo w sklepach Google Play i AppStore.

Aplikacje<br>mobilne
Google Play App Store

"Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie".

Operacja pn. „Kreowanie wizerunku obszaru LGD przy wykorzystaniu narzędzia informatycznego w postaci kiosków multimedialnych w miejscowości Busko – Zdrój” mająca na celu Promocję walorów turystycznych powiatu buskiego przy wykorzystaniu kiosków multimedialnych posadowionych w miejscowości Busko – Zdrój, współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach działania 19 Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER, poddziałanie 19.2 „Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność” z wyłączeniem projektów grantowych oraz operacji w zakresie podejmowania działalności gospodarczej objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020. Planowany wynik operacji: utworzone narzędzie informatyczne, 4 kioski multimedialne oraz 1000 osób korzystających z utworzonych narzędzi informatycznych kreujących wizerunek regionu.

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...