16oCprognoza pogody

Kultura i tradycje regionu

Galeria Autorska ARTOJA

ARTOJA to galeria autorska znajdująca się w Busku – Zdroju, przy wylocie na Pińczów, przy trasie do słynnej Sosny „ Wiszącej „ w Wełczu.

Troje przyjaciół postanowiło zgromadzić swoje prace w jednym miejscu i udostępnić je do oglądania, zakupu czy miłej rozmowy przy kawie.

Są tu oryginalne, w pojedynczych egzemplarzach – obrazy, rzeźby, ikony, biżuteria, ceramika, prace użytkowe i dekoracyjne, idealne jako niepowtarzalny prezent z Buska – Zdroju.

Każdy może tu wpaść, zostać na chwilę lub dłużej, a najlepiej umówić się telefonicznie, by poznać się lepiej.

Zapraszamy serdecznie.

Otwarte

codziennie od godziny 12.00 do 18.00

w soboty od 10.00 do 14.00

 

 

 

Aplikacje
mobilne

Podążaj za trasą, rozwiązuj gry terenowe i odkrywaj ciekawe miejsca z funkcją rozszerzonej rzeczywistości. A to wszystko na dwa systemy!

Aplikacja dostępna do pobrania za darmo w sklepach Google Play i AppStore.

Aplikacje<br>mobilne
Google Play App Store

"Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie".

Operacja pn. „Kreowanie wizerunku obszaru LGD przy wykorzystaniu narzędzia informatycznego w postaci kiosków multimedialnych w miejscowości Busko – Zdrój” mająca na celu Promocję walorów turystycznych powiatu buskiego przy wykorzystaniu kiosków multimedialnych posadowionych w miejscowości Busko – Zdrój, współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach działania 19 Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER, poddziałanie 19.2 „Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność” z wyłączeniem projektów grantowych oraz operacji w zakresie podejmowania działalności gospodarczej objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020. Planowany wynik operacji: utworzone narzędzie informatyczne, 4 kioski multimedialne oraz 1000 osób korzystających z utworzonych narzędzi informatycznych kreujących wizerunek regionu.

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...