-1oCprognoza pogody

Aktywny wypoczynek

Pływalnia Miejska w Busku-Zdroju

Kryta pływalna w Busku-Zdroju to basen o wymiarach 25 na 12,5 m i głębokości od 1,2 m do 1,8 m, ze zjeżdżalnią o długości ok. 65m i widownią na 94 miejsca siedzące.

Pływalnia przeznaczona jest dla młodzieży szkolnej, jak również dla mieszkańców Buska-Zdroju i okolic oraz dla kuracjuszy i osób przebywających w naszym kurorcie.

Basen mieści się przy wyjeździe z Buska-Zdroju w kierunku Nowego Korczyna i Krakowa, przy skrzyżowaniu ulic Partyzantów i prof. J. Grotta.

Na terenie pływalni działa kawiarnia, kawiarenka internetowa i sala rehabilitacyjna, siłownia, sauna, solarium i gabinetu masażu klasycznego.

Obiekt dostosowany jest do potrzeb osób niepełnosprawnych.

W bezpośrednim sąsiedztwie pływalni znajduje się parking na ok. 90 miejsc, w tym kilka dla osób niepełnosprawnych.

Z basenu korzystać mogą grupy zorganizowane, istnieje także możliwość zakupu karnetów.

 

 

 

 

Aplikacje
mobilne

Podążaj za trasą, rozwiązuj gry terenowe i odkrywaj ciekawe miejsca z funkcją rozszerzonej rzeczywistości. A to wszystko na dwa systemy!

Aplikacja dostępna do pobrania za darmo w sklepach Google Play i AppStore.

Aplikacje<br>mobilne
Google Play App Store

"Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie".

Operacja pn. „Kreowanie wizerunku obszaru LGD przy wykorzystaniu narzędzia informatycznego w postaci kiosków multimedialnych w miejscowości Busko – Zdrój” mająca na celu Promocję walorów turystycznych powiatu buskiego przy wykorzystaniu kiosków multimedialnych posadowionych w miejscowości Busko – Zdrój, współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach działania 19 Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER, poddziałanie 19.2 „Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność” z wyłączeniem projektów grantowych oraz operacji w zakresie podejmowania działalności gospodarczej objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020. Planowany wynik operacji: utworzone narzędzie informatyczne, 4 kioski multimedialne oraz 1000 osób korzystających z utworzonych narzędzi informatycznych kreujących wizerunek regionu.

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...