15oCprognoza pogody

Noclegi

Agroturystyka Siedlisko Po rosie

Agroturystyka Siedlisko Po rosie

Zapraszamy do Siedliska „Po rosie”. Jest to miejsce gdzie można połączyć  pobyt wypoczynkowy  z pobytem l eczniczo rekreacyjnym  - istnieje możliwość korzystania z zabiegów leczniczych( kąpieli "siarkowych" oraz okładów borowinowych ) i SPA w pobliskim uzdrowisku Busko-Zdrój.

Specjalnie dla Państwa stworzyliśmy miejsce i staramy się zapewnić Państwu takie warunki, które sprawią, że powrócicie do nas za każdym razem kiedy zapragniecie wyruszyć  w kolejną podróż, na kolejny wypoczynek, na kolejne wakacje. By sprostać temu wyzwaniu zapewniamy komfort, profesjonalną obsługę oraz optymalną cenę.

Siedlisko „Po rosie to wymarzone miejsce dla tych, którzy chcą zadbać o swoje zdrowie, ale również:
•    dla osób ceniących spokój oraz kontakt z przyrodą,
•    dla osób poszukujących ciszy i odpoczynku,
•    dla ludzi aktywnych – możliwość zwiedzania Ponidzia i Ziemi Świętokrzyskiej samochodem,  pieszo, rowerem lub kajakiem,
•    dla lubiących poleniuchować,
•    dla melomanów,
•    dla "paczki"  przyjaciół, dla rodziny, dla…..każdego

 

U nas każdy robi to co lubi.

 

Do wyłącznej Państwa dyspozycji oddajemy komfortowo wyposażony domek, który posiada na parterze salon z kominkiem, kuchnię oraz łazienkę (WC, prysznic). Na piętrze znajdują się 3 pokoje oraz łazienk a   (WC, wanna).
Domek położony jest na urokliwej działce o powierzchni  
6   000 m kwadratowych. Dysponujemy miejscem do parkowania samochodów oraz przyczep kampingowych. Można również rozbić namiot. Blisko znajdują się lasy pełne malin, grzybów i jeżyn oraz łąki pełne ziół. Korzystanie z domku nie jest ograniczone porą roku - zapraszamy wiosną, latem, jesienią i zimą.
Istnieje możliwość korzystania  z zabiegów leczniczych oraz SPA w pobliskim uzdrowisku.

Blisko znajduje się zalew rekreacyjny, nowoczesna hala sportowa oraz stadnina koni. Nassze siedlisko to p rawdziwy raj dla amatorów spacerów (Nordic Walking -wypożyczamy kijki), wycieczek rowerowych (dysponujemy rowerami), grzybobrania,   biesiadowania przy ognisku lub grillu w gronie najbliższych.

Zapraszamy rodziny z dziećmi i grupy przyjaciół do wypoczynku w naszym siedlisku.

 

Aplikacje
mobilne

Podążaj za trasą, rozwiązuj gry terenowe i odkrywaj ciekawe miejsca z funkcją rozszerzonej rzeczywistości. A to wszystko na dwa systemy!

Aplikacja dostępna do pobrania za darmo w sklepach Google Play i AppStore.

Aplikacje<br>mobilne
Google Play App Store

"Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie".

Operacja pn. „Kreowanie wizerunku obszaru LGD przy wykorzystaniu narzędzia informatycznego w postaci kiosków multimedialnych w miejscowości Busko – Zdrój” mająca na celu Promocję walorów turystycznych powiatu buskiego przy wykorzystaniu kiosków multimedialnych posadowionych w miejscowości Busko – Zdrój, współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach działania 19 Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER, poddziałanie 19.2 „Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność” z wyłączeniem projektów grantowych oraz operacji w zakresie podejmowania działalności gospodarczej objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020. Planowany wynik operacji: utworzone narzędzie informatyczne, 4 kioski multimedialne oraz 1000 osób korzystających z utworzonych narzędzi informatycznych kreujących wizerunek regionu.

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...